Kursy koreańskiego Fundacji Universitatis Posnaniensis w Poznaniu i Wielkopolsce są jedyną ofertą na rynku edukacyjnym przygotowaną przez środowisko uniwersyteckie. Dołącz do nas!

Idea Kursów Koreańskiego

Kursy Koreańskiego, organizowane przez Fundację na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza „Universitatis Posnaniensis”, to jedyna oferta na rynku edukacyjnym przygotowana przez środowisko uniwersyteckie. Bazę dydaktyczną kursów tworzą doktorzy wykładający na Uniwersytecie oraz native speakerzy. 

Kursy są realizacją programu zajęć w trybie podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Zakres godzin odpowiada potrzebom solidnego przygotowania do zdania egzaminu TOPIK. Dobór materiałów i poruszanych w trakcie lekcji zagadnień pozwolił, by setki Wielkopolan zdały egzamin z doskonałymi wynikami! 

Cechą zdecydowanie wyróżniającą Kursy Koreańskiego jest kontakt i współpraca kursantów z przedstawicielami branży biznesowej z rynku Korei Południowej. W kwestiach administracyjnych i wszelkich zagadnieniach związanych z dalszym rozwojem ścieżki zawodowej pomoc oferują także pracownicy Uniwersytetu. 

Uczestnicy będą przygotowywani do egzaminu w grupach 4-10-osobowych. Zajęcia odbędą się w centrum miasta, w budynkach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSÓW KOREAŃSKIEGO?

Z PRZYJEMNOŚCIĄ NA WSZYSTKIE ODPOWIEMY!

e-mailowo: kursy@fundacjapoznan.pl
telefonicznie: 
tel. 510 07 88 43 

Zapraszamy do kontaktu

Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu "Universitatis Posnaniensis"

al. Niepodległości 26, pokój 41
61-714 Poznań,
KRS: 0000270028
REGON: 300483710
NIP: 7781441931

510 07 88 43